BT 312 S

TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Bilgi veya Teklif Almak için
Formu Doldurunuz

Sayfayı aşağı kaydırın.

BT 312 S

TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Ürün Hakkında

 

Enerji : 110 / 220 V – 50 / 60 Hz. AC (% +- 10), 24 V DC. Beklemede 11 W. Geçiş Anında 60 W.

Kollar : Her biri teker teker ayrılabilen her kanatta 9’ar adet 2 mm. et kalınlığında boyalı veya paslanmaz çelik polisajlı.

Ölçüler : 1500 x 1370 x 2240 mm

Ağırlık : 320 kg

Gövde Özellikleri : Ana taşıyıcılar üzerine kurulmuş, yanlarda boru profillerle desteklenmiş, seperatör ile güçlendirilmiş çelik üzerine elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik, üst koruyucu kapak su geçirmez ve kenar taçları görüntü tamamlayıcı.

Çalışma Isısı : (-20 C) – (+68 C) (Ops: -50 C ısı pozitifleme ile)

Nem Oranı : RH 95% (+-2%) yoğunlaşmasız

IP Sınıfı : IP 54 (Ops. IP 6)

Ortalama Geçiş Sayısı : 1M geçiş

Kontrol Sistemi : Kuru kontak veya TTL. CMOS. 5-48v. Arası herhangi bir gerilimle kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ile jeton sistemleri ile uyum içerisinde çalışır. Ops. RS.232, RS.485 veya LAN (Network) ile fonksiyonları kontrol edilebilir.

Geçiş Hızı : Mekanik Geçiş Kapasitesi – Standart Turnikeler için : Max 85 geçiş/dakika, Nominal: 33 kişi/dakikada, Motorlu Turnikeler için: Max 48 geçiş/dakika, Nominal: 24 kişi/dakika. İlk hareket 0,3 saniyeden az.

Üzgünüz, kriterlerinize uygun sonuç bulunamamıştır.

Diğer Ürünler

Smart Guard Ürünleri

Metal Üst Arama Dedektörleri

Metal kapı dedektörleri ve el dedektörleri; artık x-ray sistemleri ile beraber güvenliğin kontrol sistemlerinin en önemli parçaları olmuşlardır.

Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike…

X-Ray Kontrol Cihazları

X-ray cihazları paket, koli, çanta vb.içerisinde tehlikeli madde olup olmadığını önceden tespit etmeye yarayan görüntüleme sistemleridir.

GÜVENLİK & KONTROL

Sektörde Çeyrek Asırlık Tecrübe ve Deneyim

Kontrol ve güvenlik ihtiyaçlarınız için en üst seviye teknik desteği, rekabetçi fiyatlar, hızlı sevkiyat ve sorunsuz montaj hizmetini, çeyrek asırlık tecrübe ile size sunuyoruz…