SmartGuard Metal Üst Arama Dedektörleri

Metal Üst Arama Dedektörleri ile Giriş Çıkışlar Kontrol Altında

Yeni Nesil Arttırılmış Güvenlikli Kapı Dedektörleri İçin Teklif Alın

  Bilgi veya Teklif Almak için
  Formu Doldurunuz

  Sayfayı aşağı kaydırın.

  Metal Üst Arama Dedektörleri

  Metal üst arama dedektörleri; artık x-ray sistemleri ile beraber güvenliğin kontrol sistemlerinin en önemli parçaları olmuşlardır.

  Metal üst arama dedektörlerinde ürün portföyümüz de; hem el tipi dedektörler hem de kapı tipi dedektörler mevcuttur. Kapı dedektörlerinin 6 bölgeli, 8 bölgeli, 18 bölgeli ve ya Waterproof yada fireproof özellikleri olan bir çok farklı modeli mevcuttur. Ürünlerin yan tarafında bulunan paneller sayesinde; ürün insan vücudunu eşit parçalara bölerek üzerinde ki metal yoğunluğunu tespit eder; kesici veya patlayıcı taraması yapar. Tüm dedektörlerden geçen kişilerin sayısı ve alarm sayı ve zamanları kayıt altına alınır.

  SmartGuard ile hızlı sevkiyat ve kurulum hizmeti; satış sonrası telefonla ve uzak masaüstü bağlantısı ile ücretsiz destek hizmeti ve demo hizmetimiz bulunmaktadır.

  Ücretsiz keşif ve teklif almak için bize ulaşın.

  KULLANILAN ÜRÜNLERİMİZ

  SmartGuard Geçiş Kontrol Sistem Ürünleri

  Metal Üst Arama Dedektörleri

  Metal kapı dedektörleri ve el dedektörleri; artık x-ray sistemleri ile beraber güvenliğin kontrol sistemlerinin en önemli parçaları olmuşlardır.

  Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

  Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik…

  X-Ray Kontrol Cihazları

  X-ray cihazları paket, koli, çanta vb.içerisinde tehlikeli madde olup olmadığını önceden tespit etmeye yarayan görüntüleme sistemleridir.

  GÜVENLİK & KONTROL

  Sektörde Çeyrek Asırlık Tecrübe ve Deneyim

  Kontrol ve güvenlik ihtiyaçlarınız için en üst seviye teknik desteği, rekabetçi fiyatlar, hızlı sevkiyat ve sorunsuz montaj hizmetini, çeyrek asırlık tecrübe ile size sunuyoruz…