SmartGuard

‘’ SmartGuard ‘’ markası Polimek Elektronik’in 21 yıllık
bilgi birikimi; sektörde kazandığı tecrübe ve müşterilerinin
talepleri doğrultusunda doğmuştur.

  Bilgi veya Teklif Almak için
  Formu Doldurunuz

  Sayfayı aşağı kaydırın.

  Tanıtım Videomuzu İzleyin!

  ‘’ Smartguard ‘’ markası Polimek Elektronik’in 21 yıllık bilgi birikimi; sektörde kazandığı tecrübe ve müşterilerilerinin talepleri doğrultusunda doğmuştur.

  Turnikeli geçiş kontrol sistemleri; kapı ve el dedektörleri ile x-ray/paket ve çanta tarama sistemlerine tek elden sorunsuz şekilde ulaşabileceğiniz; hızlı kurulum ve sınırsız teknik destek alabileceğiniz, tüm kalite belgelerine sahip Polimek Elektronik’in alt markasıdır.

  Güvenliğin her şeyden önemli olduğu günümüz de; siz değerli müşterilerimize tek elden, hem donanım; hem yazılım hem de kurulum konusunda hizmet veriyoruz.

  Smartguard ekibi olarak bizim ilk işimiz; işletme amacınıza yönelik olarak ihtiyacınızı belirlemek; ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri sunmak ve bu ürünlerin kurulumlarını yapmaktır.

  Sektörde uzun yıllardır çalışan deneyimli arkadaşlarımız ile gerek turnikeli kontrol sistemlerini; gerekse kapı dedektörleri ile x-ray cihazlarının kurulumunu sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

  Şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğumuz binlerce proje ve memnun müşterilerimize yenilerini katmak için çalışıyoruz.

  SmartGuard Ürünleri

  Metal Üst Arama Dedektörleri

  Metal kapı dedektörleri ve el dedektörleri; artık x-ray sistemleri ile beraber güvenliğin kontrol sistemlerinin en önemli parçaları olmuşlardır.

  Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

  Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike…

  X-Ray Kontrol Cihazları

  X-ray cihazları paket, koli, çanta vb.içerisinde tehlikeli madde olup olmadığını önceden tespit etmeye yarayan görüntüleme sistemleridir.

  BLOG

  Kullandığımız teknoloji ve ürünlerimiz hakkında pratik bilgiler bulabilirisniz.

  GÜVENLİK & KONTROL

  Sektörde Çeyrek Asırlık Tecrübe ve Deneyim

  Kontrol ve güvenlik ihtiyaçlarınız için en üst seviye teknik desteği, rekabetçi fiyatlar, hızlı sevkiyat ve sorunsuz montaj hizmetini, çeyrek asırlık tecrübe ile size sunuyoruz…