SmartGuard X-ray / Paket Çanta Kontrol Cihazları

Yeni Nesil Ekonomik Cihazlar

SmartGuard ile Tüm Giriş Çıkışlar Kontrol Altında! X-ray / Paket Çanta Kontrol Cihazları İçin Teklif Alın

  Bilgi veya Teklif Almak için
  Formu Doldurunuz

  Sayfayı aşağı kaydırın.

  X-ray / Paket Çanta Kontrol Cihazları

  X-ray cihazları paket, koli, çanta v.b. içerisinde tehlikeli madde olup olmadığını önceden tespit etmeye yarayan görüntüleme sistemleridir. Güvenliğin çok önemli olduğu günümüz koşullarında X-ray cihazları git gide daha da fazla önem kazanmıştır.

  X-ray ve çanta /paket kontrol cihazlarımızın CE, ISO 9001, ISO 14000, ISO 1600 ve Tuv belgeleri mevcuttur. Türk Atom Enerji Kurumu mevzuatına uygundur.
  Smartguard x-ray cihazının tüm bileşenleri dünya standartlarındaki markalardan oluşmaktadır. Foto dedektörleri Japon malı Hamamatsu, konveyör bandı ve motoru Alman malı Interroll , jeneratörü Amerika menşeili Spellman markadır.

  • Seçtiğiniz x-ray modeline göre cihaz organik / inorganik patlayıcı ayrımı yapabilmekte; jeneratör büyüklüğüne göre de renkli görüntü verebilmektedir.
  • Cihaz başına ve sonuna opsiyonel alabileceğiniz rollerlarla bagajların düşmesi engellenir, geçişi sağlıklı bir şekilde sağlanır.
  • X-ray cihazının giriş ve çıkışındaki dahili CCTV kamera özelliği ile dilenirse cihaza kamera bağlanıp; uzaktan monitör görüntüleri izlenebilir.

  SmartGuard ile hızlı sevkiyat ve kurulum hizmeti; satış sonrası telefonla ve uzak masaüstü bağlantısı ile ücretsiz destek hizmeti ve demo hizmetimiz bulunmaktadır.

  Ücretsiz keşif ve teklif almak için bize ulaşın.

  KULLANILAN ÜRÜNLERİMİZ

  SmartGuard Ürünleri

  Metal Üst Arama Dedektörleri

  Metal kapı dedektörleri ve el dedektörleri; artık x-ray sistemleri ile beraber güvenliğin kontrol sistemlerinin en önemli parçaları olmuşlardır.

  Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

  Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike…

  X-Ray Kontrol Cihazları

  X-ray cihazları paket, koli, çanta vb.içerisinde tehlikeli madde olup olmadığını önceden tespit etmeye yarayan görüntüleme sistemleridir.

  GÜVENLİK & KONTROL

  Sektörde Çeyrek Asırlık Tecrübe ve Deneyim

  Kontrol ve güvenlik ihtiyaçlarınız için en üst seviye teknik desteği, rekabetçi fiyatlar, hızlı sevkiyat ve sorunsuz montaj hizmetini, çeyrek asırlık tecrübe ile size sunuyoruz…