VP 125

TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Bilgi veya Teklif Almak için
Formu Doldurunuz

Sayfayı aşağı kaydırın.

VP 125

TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Ürün Hakkında

Enerji : 110/220 V – 60/50 Hz. AC (% ± 10), 24 V DC. Beklemede ~11W. Max. ~65W.

Kanat :Ø33,7×1,5mm 304 kalite (ops. 316 kalite) paslanmaz çelik (ops. sert alüminyum mat eloksal) borular arası akrilik kanat.

Ölçüler : 450 x 250 (+ kanat boyu 450-900) x 955 mm

Ağırlık : ~40kg

Gövde Özelliği : Dış ortam su korumalı gövde, 304 kalite (ops.316 kalite) paslanmaz çelik.

Çalışma Isısı, nem oranı, IP Sınıfı, Ortalama arızasız geçiş sayısı : (-20°C) – (+68°C) (Ops:- 50°C ısı pozitifleme ile) , RH 95% (±2%)  yoğuşmasız) , IP 54 (Ops. IP 56) , 1M geçiş.

Sistem Özellikleri :Motor tahrikli bir sistemdir ve her iki yöne de çalışır. Geçiş sinyali aldıktan sonra kilidi açılır kanat 90 º  hareket eder ve bekler. Zaman sonu veya kumanda ile geri gelip tekrar kilitlenir. Geçiş esnasında herhangi bir dirençle karşılaşırsa durur ve hafif geri gidip ileri devam eder. Bunu iki kez tekrarlar ve direnç devam ediyorsa alarm moduna girer. Acil durumlarda kanat serbest geçiş verir.

Kontrol Sistemi : Kuru kontak (ground control) ile kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ve jeton sistemleri ile uyum içerisinde çalışır.  Ops. RS232, RS485 veya LAN (network) ile fonksiyonları kontrol edilebilir.

İndikatörler : Yönlendirme indikatörleri standarttır. Giriş ve çıkış yönlerinde üst kapakta akrilik kapak altında kart okuyucular için hazır montaj yerleri (siparişte talep edilmek kaydıyla).

Opsiyon ve Aksesuarlar : Uzaktan Kumanda Alıcı-Verici, Manuel Kumanda, Jeton Yuvası ve Kovası, Tanıtmalı Jeton Yuvası ve Kovası, Sayaç (Resetli-Resetsiz), Kart Okuyucu Ayakları, Fotosel Alarm Sensörü, Isı Pozitifleyici, Alt Pleyt, Özel Üst Kapaklar, Separatörler, Kanat Camı Kumlama İşlemi, RS232 / RS485 / LAN Arayüz Modülü.

 

*Dizayn ve teknik özellikler önceden haber vermeden değiştirilebilir.

Üzgünüz, kriterlerinize uygun sonuç bulunamamıştır.

Diğer Ürünler

Smart Guard Ürünleri

Metal Üst Arama Dedektörleri

Metal kapı dedektörleri ve el dedektörleri; artık x-ray sistemleri ile beraber güvenliğin kontrol sistemlerinin en önemli parçaları olmuşlardır.

Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike…

X-Ray Kontrol Cihazları

X-ray cihazları paket, koli, çanta vb.içerisinde tehlikeli madde olup olmadığını önceden tespit etmeye yarayan görüntüleme sistemleridir.

GÜVENLİK & KONTROL

Sektörde Çeyrek Asırlık Tecrübe ve Deneyim

Kontrol ve güvenlik ihtiyaçlarınız için en üst seviye teknik desteği, rekabetçi fiyatlar, hızlı sevkiyat ve sorunsuz montaj hizmetini, çeyrek asırlık tecrübe ile size sunuyoruz…