BT 312 S

TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

  Bilgi veya Teklif Almak için
  Formu Doldurunuz

  Sayfayı aşağı kaydırın.

  BT 312 S

  TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

  Ürün Hakkında

   

  Enerji : 110 / 220 V – 50 / 60 Hz. AC (% +- 10), 24 V DC. Beklemede 11 W. Geçiş Anında 60 W.

  Kollar : Her biri teker teker ayrılabilen her kanatta 9’ar adet 2 mm. et kalınlığında boyalı veya paslanmaz çelik polisajlı.

  Ölçüler : 1500 x 1370 x 2240 mm

  Ağırlık : 320 kg

  Gövde Özellikleri : Ana taşıyıcılar üzerine kurulmuş, yanlarda boru profillerle desteklenmiş, seperatör ile güçlendirilmiş çelik üzerine elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik, üst koruyucu kapak su geçirmez ve kenar taçları görüntü tamamlayıcı.

  Çalışma Isısı : (-20 C) – (+68 C) (Ops: -50 C ısı pozitifleme ile)

  Nem Oranı : RH 95% (+-2%) yoğunlaşmasız

  IP Sınıfı : IP 54 (Ops. IP 6)

  Ortalama Geçiş Sayısı : 1M geçiş

  Kontrol Sistemi : Kuru kontak veya TTL. CMOS. 5-48v. Arası herhangi bir gerilimle kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ile jeton sistemleri ile uyum içerisinde çalışır. Ops. RS.232, RS.485 veya LAN (Network) ile fonksiyonları kontrol edilebilir.

  Geçiş Hızı : Mekanik Geçiş Kapasitesi – Standart Turnikeler için : Max 85 geçiş/dakika, Nominal: 33 kişi/dakikada, Motorlu Turnikeler için: Max 48 geçiş/dakika, Nominal: 24 kişi/dakika. İlk hareket 0,3 saniyeden az.

  Üzgünüz, kriterlerinize uygun sonuç bulunamamıştır.

  Diğer Ürünler

  Smart Guard Ürünleri

  Metal Üst Arama Dedektörleri

  Metal kapı dedektörleri ve el dedektörleri; artık x-ray sistemleri ile beraber güvenliğin kontrol sistemlerinin en önemli parçaları olmuşlardır.

  Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

  Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike…

  X-Ray Kontrol Cihazları

  X-ray cihazları paket, koli, çanta vb.içerisinde tehlikeli madde olup olmadığını önceden tespit etmeye yarayan görüntüleme sistemleridir.

  GÜVENLİK & KONTROL

  Sektörde Çeyrek Asırlık Tecrübe ve Deneyim

  Kontrol ve güvenlik ihtiyaçlarınız için en üst seviye teknik desteği, rekabetçi fiyatlar, hızlı sevkiyat ve sorunsuz montaj hizmetini, çeyrek asırlık tecrübe ile size sunuyoruz…