FKR 777

TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

  Bilgi veya Teklif Almak için
  Formu Doldurunuz

  Sayfayı aşağı kaydırın.

  FKR 777

  TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

  Ürün Hakkında

  Enerji :110/220 V – 60/50 Hz. AC (% ± 10), 24 V DC. ~4,5W.Geçiş Anında ~13W.

  Kollar : Her biri teker teker ayrılabilen, 3 kollu Ø40 dolu şeffaf akrilik. (Ops.: Paslanmaz çelik)

  Ölçüler : 900x1150x310 + Kol Boyu (470mm)

  Ağırlık : ~50 kg

  Gövde Özelliği : Alt gövde Art-Line tasarım füme pexiglass sıralı malzemedir. Kapak 20 mm kalınlığında doğal granittir.(Star Galaxy Black)

  Çalışma Isısı, nem oranı, IP Sınıfı, Ortalama arızasız geçiş sayısı : (-20°C) – (+68°C) (Ops:- 50°C ısı pozitifleme ile) , RH 95% (±2%)  yoğunlaşmasız) , IP 44 , 1M geçiş.

  Kontrol Sistemi : Kuru kontak veya TTL. CMOS. 5-48 v. arası herhangi bir gerilimle kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ve jeton sistemleri ile uyum içerisinde çalışır.  Ops. RS. 232, RS. 485 veya LAN (network) ile fonksiyonları kontrol edilebilir.

  Geçiş Hızı : Mekanik Geçiş Kapasitesi-Standart Turnikeler için: Max.97 geçiş/dakika, Nominal: 41 kişi/dakika. Motorlu Turnikeler için: Max 48 geçiş/dakika, Nominal:29 kişi/dakika. İlk Hareket 0.3 saniyeden az.

  *Dizayn ve teknik özellikler önceden haber vermeden değiştirilebilir.

  Üzgünüz, kriterlerinize uygun sonuç bulunamamıştır.

  Diğer Ürünler

  Smart Guard Ürünleri

  Metal Üst Arama Dedektörleri

  Metal kapı dedektörleri ve el dedektörleri; artık x-ray sistemleri ile beraber güvenliğin kontrol sistemlerinin en önemli parçaları olmuşlardır.

  Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

  Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike…

  X-Ray Kontrol Cihazları

  X-ray cihazları paket, koli, çanta vb.içerisinde tehlikeli madde olup olmadığını önceden tespit etmeye yarayan görüntüleme sistemleridir.

  GÜVENLİK & KONTROL

  Sektörde Çeyrek Asırlık Tecrübe ve Deneyim

  Kontrol ve güvenlik ihtiyaçlarınız için en üst seviye teknik desteği, rekabetçi fiyatlar, hızlı sevkiyat ve sorunsuz montaj hizmetini, çeyrek asırlık tecrübe ile size sunuyoruz…