GL A1

TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

  Bilgi veya Teklif Almak için
  Formu Doldurunuz

  Sayfayı aşağı kaydırın.

  GL A1

  TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

  Ürün Hakkında

   

  Enerji :110/220-240V. 60/50Hz. AC (%±10) 24V.DCBeklemede ~ 2W.

  Geçiş esnasında max.~ 65W.

  Güç : Sisteme gelen enerji önce gürültü filtresi tarafından temizlenmektedir. Sistem “switching-mod “ teknolojisi ile desteklenmiştir.

  Kanat Hızı : Ayarlanabilir hız seçeneği mevcuttur. GL A1’in 900mm genişliğindeki ve 10mm kalınlığındaki temperli cam için maksimum hızları aşağıda verilmiştir.

  —Kanat Açılma Hızı: 1,8 saniye (3,0 saniye fabrika ayarı)

  (orijinal pozisyonundan (90°) (ileriye) hareket eder iken)

  —Kanat Kapanma Hızı: 1,7 saniye (3,0 saniye fabrika ayarı)

  (orijinal pozisyonuna (90°) (geriye) hareket eder iken)

  Kanat Özelliği : Tek kanatlı 10mm kalınlığında temperli cam (Ops. polikarbon veya akrilik).

  Kanat genişliği standart olarak 550 mm veya 900 mm olup diğer ölçüler opsiyoneldir.

  Gövde Özelliği : Gövdenin tamamı 304 kalite paslanmaz çelik (SS) olup yekpare silindirik gövdeden oluşmuştur.

  Üst Kapak Özelliği: 20 mm. Siyah granit (Ops.: Paslanmaz çelik, temperli cam veya ahşap)

  İndikatör Özelliği : Yönlendirme indikatörü standart olarak mevcuttur; turnike gövdesi üzerinde bulunan yönlendirme göstergesi ile sistemin sinyalizasyonunu sağlar. Daire biçimli akrilik gösterge granit üst kapağın altında yer almaktadır.

  Sistem bekleme pozisyonunda iken mavi yanar. Sistemden geçiş izni verildiğinde geçiş yönünde yeşil yanarak kişinin geçiş yönüne doğru yönlendirilmesini sağlar.  Kanat hareketine (açılma/kapanma) başladığında buzzer ile işitsel onay bilgisi verilir. Geçişe izin verilmediği durumlarda kırmızı, acil modunda iken yeşil yanar.

  Ağırlık : ~58kg

  Ölçüler : 1030mm x Ø230 x kanat uzunluğu (550 / 900mm)

  Çalışma Isısı, nem oranı, IP Sınıfı, Ortalama arızasız geçiş sayısı :

  (-20°C) – (+68°C) (Ops:- 50°C ısıpozitifleme ile), RH 95% (±2%)  yoğuşmasız),

  IP 44(Ops. P kanat versiyonlarında IP 56), 1M geçiş.

  Sistem Özellikleri : Motor tahrikli bir sistemdir ve her iki yöne de kontrollü geçiş sağlayabilir. Ana hareket mekanizması DC motor ile sürülmektedir ve tork ayarı yapılabilmektedir. Geçiş sinyali alındıktan sonra hareketin devamı turnike motoru tarafından yapılır ve kanat geçiş yönüne doğru 90° açılarak geçiş sağlanır. Eğer kanat her hangi bir dirençle karşılaşırsa durur ve bir kez daha hareketlenmeyi dener. Engelleme devam ediyorsa alarm vererek kanadı serbest duruma geçirir.  Reset pozisyonunun aktivasyonu manuel, zaman kontrollü veya dışarıdan sağlanabilir. Geçiş esnasında onay alındıktan sonra yönlendirme göstergesi ve buzzer ile görsel ve işitsel olarak kullanıcı yönlendirilir. Acil durumlarda kanat serbeste düşer.

  Kontrol Sistemi : Kuru kontak (groundcontrol) ile kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi (TCP/IP, parmak izi okuyucu, iris kontrol ünitesi, barkod vemanyetik terminaller) ile uyum içerisinde çalışır. RS232, RS485veya LAN  (network) ile fonksiyonları kontrol edilebilir.

  Reset Zamanı : Dip-switch üzerinden 6-12-18 sn. veya sonsuz olarak ayarlanabilir veya dışarıdan kontrol edilebilir.

  Output Data : Geçiş yönünde output verisi üretilebilmektedir. Geçiş esnasında turnike meşgul sinyali verir.

  Acil Modu : Acil durumlarda kanat önceden dip switch ile belirlenen yöne serbest geçiş vermektedir. Yangın ihbar sistemleri veya bir butondan kuru kontak ile kontrol edilebilmektedir. İndikasyonun yeşil yanması ve buzzer ile görsel ve işitsel olarak acil durum bilgisi verilmektedir.

  Enerji Kesintisi : Enerji kesildiğinde kanat serbest kalır.

  Mevcut Özellikler : Naturel (siyah) granit üst kapak, indikatör

  Opsiyonlar : GL A1 karşılık direği, akrilik veya polikarbon kanat, manuel kontrol ünitesi (RF veya kablolu), kart okuyucu, PC için interface ünitesi, separatör, alt pleyt, vb.

  *Dizayn ve teknik özellikler önceden haber vermeden değiştirilebilir.

  Üzgünüz, kriterlerinize uygun sonuç bulunamamıştır.

  Diğer Ürünler

  Smart Guard Ürünleri

  Metal Üst Arama Dedektörleri

  Metal kapı dedektörleri ve el dedektörleri; artık x-ray sistemleri ile beraber güvenliğin kontrol sistemlerinin en önemli parçaları olmuşlardır.

  Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

  Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike…

  X-Ray Kontrol Cihazları

  X-ray cihazları paket, koli, çanta vb.içerisinde tehlikeli madde olup olmadığını önceden tespit etmeye yarayan görüntüleme sistemleridir.

  GÜVENLİK & KONTROL

  Sektörde Çeyrek Asırlık Tecrübe ve Deneyim

  Kontrol ve güvenlik ihtiyaçlarınız için en üst seviye teknik desteği, rekabetçi fiyatlar, hızlı sevkiyat ve sorunsuz montaj hizmetini, çeyrek asırlık tecrübe ile size sunuyoruz…